پيام تبريك مدير عامل شركت ملي صنايع پتروشيمي به مناسبت عيد فطر

[ad_1]

 به گزارش نیپنا متن پیام مهندس شاهدایی معاون وزیر نفت درامور پتروشیمی به شرح زیر است:

  به نام خداوند بخشنده مهربان

کم کم غروب ماه خدا دیده می‌شود صد حیف ازین بساط که برچیده می‌شود
در این بهار رحمت و غفران و مغفرت خوشبخت آنکسی‌ست که بخشیده می‌شود

اکنون بهار رمضان، آخرین نوازش‏ ها را بر سر باغ کشیده و واپسین نفس ‏های مسیحایی را در او می‏ دمد تا هلال نقره‏ ای ماه شوال ،آسمان رمضان را روشنایی بخشد ؛ خوشا به حال کسانی که در پرتو این ماه و در سایه‏ پر فیض شب‏ های قدر، با نیایش و پرستش خالصانه ، نغمه عبودیت سر داده و خلوتی خاضعانه و صادقانه با خدای خود برپا کردند.
عید سعید فطر، روز نمایان شدن فطرت و جلوه زیبایی عشق ذاتی انسانی به پروردگار یکتاست و جشن عید فطر، تجلی اوج یک ماه بندگی و عبودیت پروردگار متعال و یک ماه سازندگی و وارستگی و معراج انسانی است. عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، ظهور بارقه ملکات و فضائل انسانی را نوید می دهد ، از این رو حلول ماه شوال سرآغازی نوین برای استمرار حرکت سازنده ایشان است و با توانی که از برکات این ماه مبارک به دست آورده اند، در جهت سازندگی و تهذیب نفس تا نیل به اهداف والای الهی خویش به سیر تکاملی ادامه می دهند.
خداوند را شاکرم که توانستم با توفیق حضور در این ضیافت ربوبی و با بهره گیری از خوان گسترده نعمات و برکات الهی در این ماه رحمت و فضیلت، همگام با شما پایمردان سنگرهای اقتصادی و صنعتی بخصوص همکاران پیشگام در عرصه تولید، با صبر و بردباری و روزه داری ، مقتدرانه و با عزم راسخ در جهت تعالی، اقتدار و شکوفایی میهن اسلامی گام بردارم.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان و عرض تبریک حلول ماه شوال و عید سعید فطر از خداوند کریم خواهانم با عنایت به توشه ای که در این ماه پر خیر و برکت نصیبمان کرده است، توفیق تلاش در جهت تحقق اهداف، خلاقیت، نوآوری، استفاده بهینه از منابع و سرمایه های ملی و تولید ثروت های معنوی و مادی را به همه ما عطا فرماید( آمین ) .
موفق و پیروز باشید.

                                                                                                                                                                                                                                                      مرضیه شاهدایی

                                                                                                                                                                                                                                  معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *